Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
O Firmie

Aktualności

NETSCOUT Systems, Inc. (NASDAQ: NTCT) jest liderem na rynku rozwiązań z zakresu zapewnienia jakości usług w czasie rzeczywistym oraz bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, przeznaczonych dla najbardziej wymagających zastosowań w ramach zarówno sieci biznesowych jak i rządowych. Opracowana przez NETSCOUT technologia Adaptive Service Intelligence (ASI) pozwala na stałe monitorowanie środowiska świadczenia usług w celu identyfikacji problemów z wydajnością i zapewnienia wglądu w związane z siecią zagrożenia dotyczące bezpieczeństwa, umożliwiając zespołom szybkie reagowanie na problemy mogące potencjalnie prowadzić do zakłóceń działalności biznesowej lub negatywnie wpływać na doświadczenie użytkownika. NETSCOUT zapewnia niezrównaną widoczność usług oraz ochronę infrastruktury cyfrowej, na której opiera się nasz opleciony siecią połączeń świat. ­
­­­­­­­­­­­­
Misją firmy NETSCOUT jest umożliwienie organizacjom w sektorze IT szybszego przejścia do kolejnej generacji rozwiązań IT przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka związanego z postępem technologicznym w zakresie konwergencji IP, programowalnych sieci komputerowych (SDN), wirtualizacji, chmur, mobilności, korzystania przez pracowników z prywatnego sprzętu (BYOD), sieci WWW oraz stale ewoluującego Internetu poprzez aktywne i opłacalne monitorowanie i zarządzanie ich nieodłączną złożonością. Misję tą wprowadzamy w życie dzięki wizji, realizacji, stabilności finansowej oraz wiodącej pozycji rynkowej i technologicznej.

14 lipca 2015 r. firma NETSCOUT zakończyła proces przejęcia segmentu usług komunikacyjnych od Danaher Corporation. Przejęcie przedsiębiorstw Tektronix Communications, Arbor Networks, VSS Monitoring oraz części Fluke Networks (Enterprise) od Danaher Corporation pozwoliło firmie NETSCOUT na zwiększenie tempa rozwoju strategicznego dzięki możliwości oferowania szerszego portfela innowacyjnych rozwiązań z zakresu zapewnienia jakości usług oraz bezpieczeństwa cyberprzestrzeni.

Więcej informacji www.NETSCOUT.com


Produkty
 

  Przegląd produktów NETSCOUT

   NETSCOUT’s Handheld Network Test Solutions:

    Problemy z działaniem sieci i aplikacji oznaczają dla przedsiębiorstw ogromne nakłady czasu i pieniędzy, a jeśli pozostają nierozwiązane, mogą negatywnie wpływać na lojalność klientów, reputację i/lub publiczne postrzeganie marki. Problemy takie wynikają często z braku odpowiednich narzędzi, które pozwalałyby organizacjom IT na ich sprawną identyfikację i rozwiązywanie. NETSCOUT Handheld Network Test Solutions to linia przenośnych narzędzi do rozwiązywania problemów w ramach sieci przewodowych i bezprzewodowych, która dodatkowo rozszerza wachlarz rozwiązań NETSCOUT pozwalających na skuteczny nadzór nad wszelkimi systemami, usługami i punktami wrażliwymi, teraz i w przyszłości. Narzędzia Handheld Network Test Solutions firmy NETSCOUT umożliwiają technikom sieci szybką identyfikację i rozwiązywanie problemów, zapewniając tym samym, że sieć nie będzie już przyczyną jakichkolwiek zakłóceń.
     Linia NETSCOUT’s Handheld Network Test Solutions obejmuje:
     • NETSCOUT AirCheck G2 – prosty w użyciu, przenośny tester bezprzewodowy pozwalający użytkownikom na weryfikację i rozwiązywanie problemów związanych z dostępnością, łącznością i bezpieczeństwem sieci 802.11 a/b/g/n/ac za pomocą jednego, dedykowanego urządzenia przenośnego.
     • NETSCOUT OneTouch AT G2 – przenośny tester typu all-in-one pozwalający na rozwiązywanie problemów w ramach sieci i usług Ethernet i Wi-Fi oraz walidację wydajności ścieżek dostępu. Aktywowany jednym przyciskiem AutoTest naśladuje doświadczenie użytkownika końcowego i w ciągu kilku minut umożliwiają identyfikację przyczyn leżących u podstaw powtarzających się problemów lub wykazanie, że problem nie leży po stronie sieci.
     • NETSCOUT LinkSolutions – rozwiązanie obejmujące auto-tester sieciowy LinkRunner AT oraz LinkSprinter 300 – zapewnia pełny test łączności w sieci od końca do końca i zapisuje uzyskane wyniki w chmurze.
     • Rozwiązania NETSCOUT AirMagnet Mobile Solutions – pozwalają na monitorowanie cyklu życia sieci bezprzewodowej w dowolnym czasie i miejscu oraz rozwiązywanie problemów z łącznością WiFi

      Ulotki produtkowe:
      Aktualności
      Zaprojektuj sieci WiFi z Arrow ECS
      Arrow dystrybutorem NetScout


      Więcej informacji:
      Jolanta Rogowska
      Senior Product Manager
      Network & Security Business Unit
      jolanta.rogowska@arrow.com
      tel.: +48 12 616 43 42

      Pochwal pracownika...

      © Copyright Arrow ECS.

      Aktualne promocje
      Newsletter *
      Zapisz się


      Dla Partnerów
      Logowanie
      Narzędzia
      Wyraź swoją opinię o artykule
      Pokaż wersję strony do wydruku