Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
O Firmie

Aktualności

SAS Institute jest światowym liderem w zakresie analityki biznesowej oraz największym niezależnym dostawcą oprogramowania Business Intelligence. Z rozwiązań SAS korzysta na świecie ponad 75 000 firm i instytucji w 139 krajach, w tym 93 przedsiębiorstwa z pierwszej setki listy 2014 Fortune Global 500. Firma istnieje od 1976 r. i zatrudnia ponad 13 700 pracowników. W Polsce SAS Institute działa od 1992 r, zatrudnia 250 pracowników i jest wiodącym dostawcą BI. Rozwiązania i oprogramowanie SAS adresowane są do wszystkich sektorów gospodarki, m.in. bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, energetyki, farmacji, przemysłu, handlu oraz sektora administracji publicznej. Więcej: http://www.sas.com/pl


Gorący Temat
 

Arrow ECS dystrybutorem rozwiązań SAS!

Firma SAS Institute – lider rynku analityki biznesowej i rozwiązań Business Intelligence oraz firma Arrow ECS – wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych - podpisały umowę o współpracy partnerskiej. Firma Arrow ECS będzie dystrybutorem rozwiązań SAS w Polsce poprzez sieć autoryzowanych resellerów. Kontrakt został zawarty w ramach obowiązującej globalnej umowy partnerskiej, dzięki której firma SAS dostarcza swoje produkty i rozwiązania klientom na całym świecie poprzez zarządzaną przez Arrow sieć autoryzowanych sprzedawców w Ameryce Północnej, Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.
W ramach umowy firma Arrow ECS będzie autoryzowanym dystrybutorem najważniejszych rozwiązań SAS w obszarze analityki, Business Intelligence i Data Management.
Kompleksowa oferta
 

Rozwiązania
Produkty
Aktualności
Arrow ECS dystrybutorem rozwiązań SAS!


Więcej informacji:
Paweł Adamski
Business Development Manager
Data Management
pawel.adamski@arrow.com
tel.: +48 603 744 402

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Logowanie
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku