Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij




HPE Solutions

Aktualności


Informacje o firmie Hewlett-Packard
HPE opracowuje nowe technologie, których możliwości wywierają znaczny wpływ na ludzi, firmy, instytucje państwowe i społeczeństwo. Szeroka oferta produktów HPE obejmuje urządzenia do drukowania, komputery osobiste, oprogramowanie oraz usługi i infrastrukturę informatyczną. HPE dostarcza rozwiązania, które pomagają klientom z całego świata sprostać nawet największym wyzwaniom. Więcej informacji na temat HPE można znaleźć pod adresem https://www.hpe.com/pl/en/home.html


Zespół HPE w Arrow ECS
 










Z-ca Dyrektora Sprzedaży CBU


  • koordynowanie procesów sprzedaży w dziale HPE
  • koordynacja kampanii marketingowych
  • współpraca z kluczowymi partnerami handlowymi Arrow ECS

Adam Kubik
+ 48 22 488 70 17
+ 48 603 28 57 68
Adam.Kubik@arrow.com









Business Development Manager
HPE Servers
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
  • współpraca z kluczowymi Partnerami
  • dbanie o poziom kompetencji i certyfikacji obsługiwanych Partnerów
Paweł Adamski
+ 48 12 616 43 00
+48 603 744 402
Pawel.Adamski@arrow.com







Business Development Manager
HPE Storage
  • handlowe wsparcie sprzedaży
  • przygotowywanie promocji sprzedaży
  • współpraca z kluczowymi partnerami
  • autoryzacja Partnerów
  • dbanie o poziom kompetencji i certyfikacji obsługiwanych Partnerów

Roman Lipka
+ 48 609 910 419
Roman.Lipka@arrow.com











Field Application Engineer

  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • przygotowywanie specyfikacji rozwiązań dotyczących serwerów i macierzy HPE
  • wsparcie Partnerów
Bartosz Banaszek
+ 48 22 488 70 28
+ 48 694 479 810
Bartosz.Banaszek@arrow.com













Senior Field Application Engineer


  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • wsparcie Partnerów




Jarosław Duda
+48 12 616 43 33
Jaroslaw.Duda@arrow.com











Inside Sales
  • oferty
  • informacje na temat odnowienia wsparcia technicznego
  • weryfikacja i autoryzacja zamówień

Lidia Dudzińska
+ 48 697 977 759
Lidia.Dudzinska@arrow.com









Inside Sales
  • oferty
  • informacje na temat odnowienia wsparcia technicznego
  • weryfikacja i autoryzacja zamówień

Piotr Chłędowski
+ 48 603 744 401
Piotr.Chledowski@arrow.com
Zespół Aruba an Hewlett Packard Enterprise Company













Business Development Manager
HPE Networking
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
  • współpraca z kluczowymi Partnerami
  • dbanie o poziom kompetencji i certyfikacji obsługiwanych Partnerów
Wojciech Pilarski
+48 605 053 466
Wojciech.Pilarski@arrow.com













Field Application Engineer


  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • wsparcie Partnerów




Marcin Dąbroś
+48 12 616 43 45
Marcin.Dabros@arrow.com


Aktualności
DEMO HP 3PAR z serii 8000 w ofercie Arrow ECS
Arrow ECS dystrybutorem rozwiązań HPE


Więcej informacji:
Adam Kubik
Deputy Business Unit Manager
CBU
adam.kubik@arrow.com
tel.: +48 22 488 70 17

Pochwal pracownika...


© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku