Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
O Firmie


Ixia rozwinęła się z małej firmy z obszaru testowania IP/Ethernet do najszybciej rosnącego dostawcy rozwiązań w zakresie widoczności sieci, testowania oraz bezpieczeństwa. Firma została założona w 1997 roku i zatrudnia 1 800 pracowników na całym świecie, obsługując wielu klientów, uwzględniając firmy z listy Fortune 100 oraz światowych dostawców usług. Firmy takie jak producenci sprzętu sieciowego, dostawcy rozwiązań biznesowych czy instytucje rządowe opierają się na rozwiązaniach firmy Ixia w celu optymalizacji wydajności aplikacji, poprawy niezawodności infrastruktury oraz generowania większych korzyści technologicznych.

Więcej: https://www.ixiacom.comPortfolio produktowe
 


Testowanie protokołów nowej generacji i funkcji, weryfikacja wydajności rozwiązań sieciowych, bezpieczeństwa oraz sieci operatorskich (WiFi, 3G, 4G, LTE) uwzględniając zarówno warunki laboratoryjne jak i świata rzeczywistego.
Symulacja aktualnych ataków w celu określenia odporności produktów na zagrożenia. Blokowanie grupy ataków w celu odciążenia i optymalizacji pracy innych rozwiązań bezpieczeństwa działających w ramach infrastruktury.
Zwiększenie widoczności sieci poprzez użycie sond (ang. TAPs) dla centrów danych, tworzenie struktur wysokiej dostępności, filtrowanie oraz kierowanie ruchem do odpowiednich narzędzi analitycznych.
Więcej informacji:
Kamil Bulanda
Field Application Engineer
Network&Security Business Unit
kamil.bulanda@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 65

Pochwal pracownika...
Wojciech Miernik
Business Development Manager
NBU
wojciech.miernik@arrow.com

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku