Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij




Oracle Solutions

Oracle

Hardware and Software Engineered to Work Together Oracle przedstawia wizję, która zmienia całe środowisko IT. Kompletna oferta obejmuje wszystko to, co jest potrzebne do uruchomienia procesu biznesowego w Twojej firmie - Software, Hardware, Complete.


Zachęcamy do zapoznania się z Portfolio Oracle:

      Oracle Exalogic

      to zintegrowane rozwiązanie określane mianem Engineered System, które stanowi unikalną na rynku ofertę połączenia sprzętu i oprogramowania w celu zapewnienia ogromnej wydajności uruchamianych
      aplikacji.

      Więcej informacji ...

Oracle Exadata Database Machine

to maszyna bazodanowa oparta jest na serwerach
pamięci masowej Oracle Exadata Storage,
które łączą inteligentne oprogramowanie
pamięci ze sprzętem, zapewniające największą
w branży wydajność bazodanowych pamięci masowych.


Więcej informacji ...

Kto jest kim?
 
Grupa Oracle Solutions
Artur Malinowski
Dyrektor Działu Solutions Business Unit
(12) 616 43 43
Artur.Malinowski@arrow.com
Piotr Okal
Zastępca Dyrektora Działu Rozwiązań - Produkty Oracle
+48 601 821 634
Piotr.Okal@arrow.com
Przemysław Czyż
Product Manager Oracle
(12) 616 43 00
Przemyslaw.Czyz@arrow.com
Łukasz Rogulski
Key Account Manager
(12) 616 43 00
Lukasz.Rogulski@arrow.com
Paweł Stępień
Field Application Engineer Oracle
(12) 616 43 00
Pawel.Stepien@arrow.com
Bogusław Porada
Field Application Engineer Oracle
(12) 616 43 00
Boguslaw.Porada@arrow.com
Marek Kaczmar
Inside Sales
(12) 616 43 15
Marek.Kaczmar@arrow.com
Małgorzata Piątek
Oracle Hardware
(12) 616 43 52
Malgorzata.Piatek@arrow.com
Katarzyna Kamionka
Oracle Software
(12) 616 43 56
Katarzyna.Kamionka@arrow.com

Praktyczne informacje
 
Umowa dystrybucyjna określa warunki współpracy partnera klasy VAD (Value Added Distributor). Na podstawie tej umowy wybrani Partnerzy Oracle Polska będą mogli nabywać produkty technologiczne Oracle w firmie Arrow ECS. Firma ta ponadto zwiększy ofertę szkoleniową dla Partnerów i stworzy centrum migracyjne rozwiązań partnerskich.

Obecnie Arrow ECS jest pierwszym i jedynym autoryzowanym dystrybutorem Oracle w Polsce, którego głównym obszarem działania będzie rynek małych i średnich firm (SMB).
Wzmiankowana umowa wyszczególnia także zakres odpowiedzialności firmy Arrow ECS za pozyskiwanie nowych Partnerów Oracle, w szczególności działających na rynku SMB.


Więcej informacji:
Artur Malinowski
Business Unit Manager
Solutions Business Unit
artur.malinowski@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 43

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku