Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij




Dla Partnerów

Network & Security Business Unit









Dyrektor Sprzedaży NBU
  • koordynacja kampanii marketingowych NBU
  • rozwój portfela rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa w ofercie Arrow ECS
  • współpraca z kluczowymi partnerami handlowymi Arrow ECS

Piotr Nizio
(12) 616 43 39
697 730 328
Piotr.Nizio@arrow.com







FireEye, ForeScout, McAfee
  • nawiązywanie, kultywowanie i poszerzanie partnerskich relacji z Klientami,
  • skuteczna identyfikacja nowych projektów sprzedażowych u Partnerów
  • dbanie o poziom kompetencji i certyfikacji obsługiwanych Partnerów

Łukasz Okólski
(12) 616 43 36
601 822 668
Lukasz.Okolski@arrow.com






IXIA, Juniper
  • nawiązywanie, kultywowanie i poszerzanie partnerskich relacji z Klientami,
  • skuteczna identyfikacja nowych projektów sprzedażowych u Partnerów
  • dbanie o poziom kompetencji i certyfikacji obsługiwanych Partnerów

Wojciech Miernik
(12) 616 43 00
601 822 668
Wojciech.Miernik@arrow.com








FireEye, ForeScout, McAfee
  • szkolenia produktowe dla Partnerów
  • wsparcie techniczne
Łukasz Gliński
(12) 616 43 35
607 628 861
Lukasz.Glinski@arrow.com











RSA, SkyBox Security
  • szkolenia produktowe dla Partnerów
  • wsparcie techniczne
Marcin Filipiak
(12) 616 43 37
601 52 25 72
Marcin.Filipiak@arrow.com








Carbon Black, Juniper
  • szkolenia produktowe dla Partnerów
  • wsparcie techniczne
Kamil Bulanda
(12) 616 43 65
602 307 574
Kamil.Bulanda@arrow.com

















RSA, SkyBox Security
  • nawiązywanie, kultywowanie i poszerzanie partnerskich relacji z Klientami,
  • skuteczna identyfikacja nowych projektów sprzedażowych u Partnerów
  • dbanie o poziom kompetencji i certyfikacji obsługiwanych Partnerów

Jolanta Rogowska
(12) 616 43 42
609 910 273
Jolanta.Rogowska@arrow.com







Juniper, FireEye, McAfee, RSA
  • przygotowanie wycen dla Partnerów,
  • rejestrowanie projektów w systemach producentów,
  • dbanie o skuteczną sprzedaż odnowień subskrypcji i supportu
  • weryfikacja zamówień Klientów.
Mateusz Dudek
(12) 616 43 97
665 057 535
mateusz.dudek@arrow.com






Więcej informacji:
Piotr Nizio
Business Unit Manager
Network & Security Business Unit
piotr.nizio@arrow.com
tel.: + 48 12 616 43 39

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku