Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij




Dla Partnerów

Solutions Business Unit











Dyrektor Sprzedaży SBU
  • zarządzanie produktem
  • współpraca z Dostawcą
  • autoryzacja nowych partnerów
Artur Malinowski
tel.: (012) 616 43 43
605 559 596
Artur.Malinowski@arrow.com



Oracle
  • autoryzacja nowych Partnerów
  • sprzedaż do nowych Partnerów
  • wsparcie techniczne przedsprzedażowe
Piotr Okal
tel.: (601) 821 634
601 821 634
Piotr.Okal@arrow.com


EMC
  • autoryzacja nowych Partnerów
  • sprzedaż do nowych Partnerów
  • wsparcie techniczne przedsprzedażowe
Katarzyna Elbe
(12) 616 43 18
661 916 889
Katarzyna.Elbe@arrow.com


Oracle
  • autoryzacja nowych Partnerów
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
  • wsparcie techniczne przedsprzedażowe
Przemysław Czyż
(12) 616 43 34
785 787 035
Przemyslaw.Czyz@arrow.com






EMC
  • autoryzacja nowych Partnerów
  • sprzedaż do nowych Partnerów
  • wsparcie techniczne przedsprzedażowe
Wioletta Wójcicka
(12) 616 43 11
663 853 303
Wioletta.Wojcicka@arrow.com

Oracle
  • autoryzacja nowych Partnerów
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
  • wsparcie techniczne przedsprzedażowe
Krzysztof Pikul
(12) 616 43 15
601 822 394
Krzysztof.Pikul@arrow.com



EMC
  • autoryzacja nowych Partnerów
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
Paweł Mróz
(12) 616 43 16
695 911 639
Pawel.Mroz@arrow.com







EMC VCE i Channel Incremental Market
  • autoryzacja nowych Partnerów
  • autoryzacja nowych Partnerów
  • sprzedaż do nowych Partnerów
  • wsparcie techniczne przedsprzedażowe
Halina Kuroś
(12) 616 43 20
665 052 689
Halina.Kuros@arrow.com









EMC VCE i Channel Incremental Market
  • autoryzacja nowych Partnerów
  • sprzedaż do nowych Partnerów
  • wsparcie techniczne przedsprzedażowe
Grzegorz Drabik
(12) 616 43 17
697 730 329
Grzegorz.Drabik@arrow.com

Dział technicznego wsparcia sprzedaży







EMC
  • szef projektów technicznego wsparcia przedsprzedażowego
Tomasz Mellibruda
tel.: (012) 616 43 05
601 820 117
Tomasz.Mellibruda@arrow.com






EMC BRS
  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • wsparcie techniczne
Paweł Pater
tel.: (012) 616 43 32
506 013 082
Pawel.Pater@arrow.com











Oracle
  • wsparcie techniczne przedsprzedażowe
  • bazy danych Oracle i BI
Paweł Stępień
tel.: (012) 616 43 38
601 581 392
Pawel.Stepien@arrow.com




Dział ofert







Oracle
  • kwotacje, oferty
  • informacje nt. gwarancji produktów
Łukasz Rogulski
tel.: (012) 616 43 64
601 824 483
Lukasz.Rogulski@arrow.com







EMC
  • kwotacje, oferty
  • informacje nt. gwarancji produktów
Filip Zdrodowski
tel.: (012) 616 43 13
Filip.Zdrodowski@arrow.com







Więcej informacji:
Marek Janas
Managing Director
Sprzedaż
marek.janas@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 00

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Logowanie
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku