Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij




Dla Partnerów

Complementary Business Unit









Dyrektor Sprzedaży CBU
  • koordynacja kampanii marketingowych CBU
  • wprowadzanie nowych produktów/dostawców do oferty Arrow ECS
  • współpraca z kluczowymi partnerami handlowymi Arrow ECS
Marcin Reczyński
(12) 616 43 41
605 32 02 88
Marcin.Reczynski@arrow.com







Z-ca Dyrektora Sprzedaży CBU
  • koordynowanie procesów sprzedaży w dziale CBU
  • współpraca z działami OBU, IBU, DKS w projektach cross-brandowych
  • współpraca z kluczowymi partnerami handlowymi Arrow ECS
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
Adam Kubik
(22) 488 70 17
603 28 57 68
Adam.Kubik@arrow.com
Grupa Storage
NetApp, Quantum
  • sprzedaż do autoryzowanych Partnerów
  • wsparcie kanału sprzedaży
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
Łukasz Grzesiak
(12) 616 43 47
691 72 81 86
Lukasz.Grzesiak@arrow.com






NetApp, Quantum
  • sprzedaż do autoryzowanych Partnerów
  • wsparcie kanału sprzedaży
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
Łukasz Bajer
(12) 616 43 12
Lukasz.Bajer@arrow.com


Grupa HP





HPE Servers
SAS Institute
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
  • współpraca z kluczowymi Partnerami
  • dbanie o poziom kompetencji i certyfikacji obsługiwanych Partnerów
Paweł Adamski
(12) 616 43 00
+48 603 744 402
Pawel.Adamski@arrow.com






HPE Storage

  • handlowe wsparcie sprzedaży
  • przygotowywanie promocji sprzedaży
  • współpraca z kluczowymi partnerami
  • autoryzacja Partnerów
  • dbanie o poziom kompetencji i certyfikacji obsługiwanych Partnerów

Roman Lipka
+ 48 609 910 419
Roman.Lipka@arrow.com










HPE Networking
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
  • współpraca z kluczowymi Partnerami
  • dbanie o poziom kompetencji i certyfikacji obsługiwanych Partnerów
Wojciech Pilarski
+48 605 053 466
Wojciech.Pilarski@arrow.com
Grupa Data Managment






Citrix, Cortado, Dell Wyse, IGEL
  • sprzedaż do autoryzowanych Partnerów
  • handlowe wsparcie kanału sprzedaży
  • wsparcie akcji generacji leadów
Anna Handzlik
(12) 616 43 19
516 009 339
Anna.Handzlik@arrow.com
Symantec
  • sprzedaż do autoryzowanych Partnerów
  • autoryzacja i sprzedaż do nowych Partnerów
  • wsparcie kanału sprzedaży
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
Kamil Hydzik
(12) 616 43 29
Kamil.Hydzik@arrow.com






Lenovo, Veritas
  • sprzedaż do autoryzowanych Partnerów
  • wsparcie kanału sprzedaży
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
Sebastian Sztynder
(12) 616 43 48
601 820 122
sebastian.sztynder@arrow.com
Grupa Wirtualizacji






VMware
  • sprzedaż do autoryzowanych Partnerów
  • wsparcie kanału sprzedaży
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
Roch Malinowski
(22) 488 70 19
Roch.Malinowski@arrow.com






VMware
  • sprzedaż do autoryzowanych Partnerów
  • wsparcie kanału sprzedaży
  • przygotowanie promocji sprzedaży i kampanii marketingowych
Katarzyna Wilk
(22) 488 70 41
605 050 948
Katarzyna.Wilk@arrow.com


Dział technicznego wsparcia sprzedaży






Veritas, NetApp, Quantum
  • techniczne wsparcie sprzedaży
Jarosław Duda
(12) 616 43 33
601 44 70 82
Jaroslaw.Duda@arrow.com










VMware, Acronis, Wyse
  • techniczne wsparcie sprzedaży
Jacek Litwicki
(12) 616 43 21
504 280 122
Jacek.Litwicki@arrow.com






Citrix, HPE, IGEL
  • techniczne wsparcie sprzedaży

Marcin Dąbroś
(12) 616 43 45
607 22 19 85
Marcin.Dabros@arrow.com
NetApp, Symantec Security
  • techniczne wsparcie sprzedaży

Bartłomiej Matysiak
(22) 488 70 16
603 782 754
Bartlomiej.Matysiak@arrow.com






HPE
  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • przygotowywanie specyfikacji rozwiązań
  • szkolenia i warsztaty techniczne
  • wsparcie Partnerów
Bartosz Banaszek
tel.: (22) 488 70 28
694 479 810
Bartosz.Banaszek@arrow.com
Ofertowanie






Citrix, Wyse, IGEL, Cortado, Symantec
  • oferty
  • informacje na temat odnowienia wsparcia technicznego

Justyna Skrabut
(12) 616 43 66
516 009 344
Justyna.Skrabut@arrow.com







VMware, Lenovo
  • oferty
  • kwotacje
  • informacje na temat wygasania supportów
Bartłomiej Smyczyński
512 195 508
Bartlomiej.Smyczynski@arrow.com








HPE
  • oferty
  • kwotacje
  • informacje na temat wygasania supportów
Piotr Chłędowski
603 744 401
Piotr.Chledowski@arrow.com







Więcej informacji:
Marek Janas
Managing Director
Sprzedaż
marek.janas@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 00

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Logowanie
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku