Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij




Dla Partnerów

IBM Business Unit



Dyrektor Działu
IBM Business Unit

  • zarządzanie działem IBM Business Unit
  • współpraca z kluczowymi Partnerami handlowymi

Krzysztof Drewniak
tel.: (12) 616 43 90
500 161 504
Krzysztof.Drewniak@arrow.com
Zespół IBM Software
  • handlowe wsparcie sprzedaży IBM SW
  • autoryzacja Partnerów
  • współpraca z kluczowymi partnerami
Agnieszka Brzeskot
tel.: (22) 488 70 05
661 021 238
Agnieszka.Brzeskot@arrow.com
  • przygotowanie ofert dla Partnerów
  • handlowe wsparcie kanału sprzedaży
Aneta Włodek
tel.: (22) 488 70 44
506 012 910
Aneta.Włodek@arrow.com
  • przygotowanie ofert dla Partnerów
  • programy partnerskie
  • handlowe wsparcie kanału sprzedaży
Ewa Paluszkiewicz
tel.: (22) 488 70 08
604 28 64 55
Ewa.Paluszkiewicz@arrow.com
  • przygotowywanie ofert dla Partnerów
  • handlowe wsparcie kanału sprzedaży
  • rejestracja rozwiązań
    umowy z Partnerami i oferty w modelu ASL/ESA

Aleksandra Głażewska

BDM IBM Software

tel.: (22) 488 70 04
601 822 434
Aleksandra.Glazewska@arrow.com

  • autoryzacja zamówień
  • przygotowanie ofert
  • procesowe wsparcie kanału sprzedaży
Hubert Habiera
tel.: (22) 488 70 45
605 052 183


Hubert.Habiera@arrow.com


  • urlop macierzyński
Małgorzata Krzemińska
tel.: (22) 488 70 10
602 30 75 74
Malgorzata.Krzeminska@arrow.com
Zespół IBM Hardware & Services
  • handlowe wsparcie sprzedaży IBM Systems
  • przygotowywanie promocji sprzedaży
  • współpraca z kluczowymi partnerami
  • autoryzacja Partnerów

Piotr Tobiasz
tel.: (22) 488 70 11
663 858 062
Piotr.Tobiasz@arrow.com
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów
  • programy partnerskie
  • współpraca z Partnerami
Emilia Arasiuk
tel.: (22) 488 70 07
601 824 688
Emilia.Arasiuk@arrow.com
  • handlowe wsparcie sprzedaży
  • współpraca z kluczowymi partnerami
  • autoryzacja Partnerów
Piotr Fontański
tel.: (22) 488 70 22
609 910 249
Piotr.Fontanski@arrow.com
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów
  • przygotowywanie promocji sprzedaży
  • współpraca z kluczowymi Partnerami
Adam Dorożyński
695 910 031
Adam Dorożyński@arrow.com

  • autoryzacja zamówień
  • przygotowanie ofert
  • procesowe wsparcie kanału sprzedaży
Grzegorz Wydymus
tel.: (12) 616 43 95
601 820 616
Grzegorz.Wydymus@arrow.com
Zespół Technicznego Wsparcia Sprzedaży

  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • przygotowywanie specyfikacji i koncepcji rozwiązań
  • szkolenia i warsztaty techniczne
  • wsparcie Partnerów
Mariusz Bożyk
tel.: (12) 616 43 93
516 00 93 47
Mariusz.Bozyk@arrow.com
  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • przygotowywanie specyfikacji i koncepcji rozwiązań
  • szkolenia i warsztaty techniczne
  • wsparcie Partnerów
Daniel Wysocki
tel.: (12) 616 43 92
516 00 93 43
Daniel.Wysocki@arrow.com
Wsparcie marketingowe

realizacja i koordynacja kampanii marketingowych
IBM Business Unit

Klaudia Gawryl
tel.: (12) 616 43 06
+48 665 057 118

Klaudia.Gawryl@arrow.com


Więcej informacji:
Marek Janas
Managing Director
Sprzedaż
marek.janas@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 00

Pochwal pracownika...


© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku