Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij




Dla Partnerów

Logistyka


Logistyka








Kierownik Logistyki
IBM Storage&Power&Service, McAfee, Juniper, SAS
  • zamówienia,
  • terminy realizacji

Kasia Kokoszka
tel.: (12) 616 43 53
605 406 437
Katarzyna.Kokoszka@arrow.com








Zastępca Kierownika Logistyki
EMC, Dell
  • zamówienia,
  • potwierdzenia cen,
  • terminy realizacji

Monika Nowak
tel.: (12) 616 43 51
516 009 340
Monika.Nowak@arrow.com







Pełnomocnik ds. kontroli WSK
NetApp, FireEye, Netscout

  • zamówienia
  • potwierdzenia cen,
  • terminy realizacji

Małgorzata Piątek
tel.: (12) 616 43 52
607 628 863
Malgorzata.Piatek@arrow.com







Lenovo, IBM Software
  • zamówienia,
  • potwierdzenia cen,
  • terminy realizacji

Katarzyna Lech

tel.: (12) 616 43 54
609 910 314
Katarzyna.Lech@arrow.com

Oracle
  • zamówienia,
  • potwierdzenia cen,
  • terminy realizacji

Katarzyna Kamionka
tel.: (12) 616 43 56
605 05 04 37
Katarzyna.Kamionka@arrow.com










HPE, Quantum, RSA
  • zamówienia,
  • potwierdzenia cen,
  • terminy realizacji
Agnieszka Seidler
tel.: (12) 616 43 67
609 910 267
Agnieszka.Seidler@arrow.com







Veritas, Symantec, Citrix
  • zamówienia,
  • potwierdzenia cen,
  • terminy realizacji

Katarzyna Włoch
tel.: (12) 616 43 57
601 821 682
Katarzyna.Wloch@arrow.com








VMware, Igel, ThinPrint
  • zamówienia,
  • potwierdzenia cen,
  • terminy realizacji

Katarzyna Łopata
tel.: (12) 616 43 55
655 054 217
Katarzyna.Lopata@arrow.com







Urlop macierzyński

Agnieszka Stępień
Agnieszka.Stepien@arrow.com
Dział Obsługi Klienta









Wszyscy dostawcy
  • Przyjmowanie zamówień
  • Weryfikacja poprawności zamówienia

Katarzyna Stefańczyk
tel.: (12) 616 43 60
516 009 341
Katarzyna.Stefanczyk@arrow.com



Magazyn






  • niezgodności dostawy z fakturą,
  • zgłaszanie reklamacji
  • flota samochodowa
  • kierownik administracji

Janusz Slusarczyk
Kierownik Magazynu
tel.: (12) 616 43 89
603 637 576
Janusz.Slusarczyk@arrow.com

  • obsługa magazynu przyjęcia/wydania,
  • reklamacje niezgodności dostaw z fakturą,
  • obsługa spedycyjna magazynu,
  • obsługa programu Wypożycz DEMO
  • serwis tokenów RSA
Robert Gawlik
Zastępca Kierownika Magazynu
tel.: (12) 616 43 62
Robert.Gawlik@arrow.com








Więcej informacji:
Adam Stoch
Wiceprezes Zarządu
tel.: +48 12 616 43 00

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku